Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Franko , Rajčák, Pomajbo ,Toplanský ,Baláž , Gágorík , Šaroši, Krajčovič I.
Lavička náhradníkov :
  Kľúčovský , Letko , Štefanka , Adamčík,

Karty : Pomajbo - 2 × Ž- Č , Toplanský - Ž
Góly :  Krajčovič - 3 , Rajčák - 1 , Šaróši - 1

Koment k zápasu : Včerajší zápas nepotrebuje komentár , alebo čo napísať ked vyhrávame v 50 minúte 4:1 a nakoniec sme radi za remízu 5:5. Snáď  jediné - chvalabohu že už je pauza !!!

31.10. Krakovany - Gbely 4:0

Kľúčovský , Letko , Štefanka , Adamčík, Gágorík

Karty : Pomajbo - Ž, Šaróši - Ž
Góly :  Krajčovič - 1 , Macháč - 1 , Rajčák - 1 , Šaróši - 1

Koment k zápasu : Tak sme sa konečne prebrali. Čistenie žalúdkov a zmena prístupu k treningu sa prejavil. Konečne sme hrali tak ako  si predstavujem. Aj ked nie celý zápas a opäť sa prejavili chyby z malej koncetrácie ale bolo to o 100 % lepšia ako posledné zápasy. Prvých 10 minút zápasu patrilo hosťom a aj ked ich tlak končil pred pokutovým územím , tak Denis v bránke musel po strele spoza 16-tky vytiahnuť excelentný zákrok lebo lopta padala rovno pod brvnom. Potom sme iniciatívu prevzali my koncovka nám veľmi nešla ani tých šancí nebolo až tak veľmi veľa. Gólu sme sa dočkali až v 41 minúte ked M.Baláž našiel M.Toplanského a Martin spätnou nahrávkou ponukol I.Krajčovičovi tutovku a ten nazaváhal a bolo 1:0. Po polčase  už v 50 minúte sme zahrávali priamy kop. M.Macháč loptu natiahol až do 16-tky kde obranca súpera v snahe loptu chytiť prekvapil aj vlastného brankára ked ho prehlavičkoval a bolo 2:0. Prevzali sme iniciatívu nad zápasom ale aj nám poklesla koncetrácia z čoho pramenili aj šance súpera , ktoré ale buď  končili v obrane alebo u veľmi dobre chytajúceho D.Haršániho. Ďalší kuriózny gol sme videli v 74 minúte ked M.Rajčák potiahol loptu po ľavej strane . Preštrikoval sa cez celu obrane po brankovej čiare a asi 2 metre od bránky išiel nahrávať  do 5 tky. Loptu ale sklepol a dvihol obránca súpera . Miško si nabehol a hlavou zvýšil na 3:0. Tak že dá sa aj to že si zacentrujem , loptu dobehnem a skórujem :) No a skóre zápasu na 4:0 uzavreli Ronaldovi bratranci Dano a Ivan:) I.Krajčovič krásne nahral na pravu stranu 16-tky , D.Šaróšimu a ten sa konečne túto sezonnu dočkal. Prudkou strelou pod brankára uzavrel v 89 minúte ukončil zápas.

Keby sme takto hrali každý zápas tak sme mohli v tabuľke sedieť podstatne vyššie. Hlavné ale je že sme snáď konečne pochopili ako máme hrať a že keď nie je pre nas  spraviť pár krokov naviac tak  žiaden súper nie je problém. Dnes som bol spokojny. Škoda len výpadku koncetrácie  v druhom polčase. Keby súper nemal takú biednu mušku akoaj my posledné zápasy tak nás to mohlo mrzieť.

24.10. Suchá nad Parnou- Krakovany  3:0

Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Kľúčovský , Rajčák, Pomajbo ,Bolješik ,Baláž , Gágorík , Šaroši, Krajčovič I.
  Franko , Letko , Štefanka , Adamčík

Karty : Pomajbo - Ž, Krajčovič - Ž
Góly :

Koment k zápasu : Dnes sme prišli na zápas veselý a v dobrej nálade. Tak aj prebiehal celý zápas. My sme gol dať nechceli ved načo aj,  a ked že súper bol tiež v koncovke úplne lavý  tak sme mu pomohli. Do súbojov sme išli ako baletky , nahravky - nič a pohyb - nič. Občas sa niekto prebral a ozval sa poltesk dlaní a nesmelý výkrik " Chalani pome zabereme " ale keď že hrozilo prepotenie dresu ale pocuchanie účesu tak na taku blbosť ako zabrať nenašiel nikto odvahu. Každý myslel že zaberie ten druhý a ten zase myslel na toho prvého. Asi bude chyba v myslení alebo v dohodnutí sa kto bude myslieť a kto behať . Dnes asi všetci len mysleli. Príklad : Dvaja naš hráči od seba asi 4 metre a medzi nimi lopta. Všetko sa odohráva v 5- tke. A zrazu bum a pribehol hráč a dal nam gol : Čo to ? Tak sa pýtam Jana : prečo si to neodkopol ? A on : ja som myslel že to odkopne Fero. Hééj fero a ty si to prečo neodkopol  ? Noooo ja som myslel že to odkopne Jano. No a dobehol Jožo a prdol nám gol. On asi nerozmýšla . To bude nejaký divní futbalista ten Jano. Potlačí sa , hrkne do mňa , nezamysli sa  len tak kopne do lopty a da gol. Môže sa vôbec takto hrať futbal ? Je to vôbec dovolené ? Nemali by sme podať protest ?

Zažil som pri futbale už mnoho ale dnes to bolo niečo neuveriteľné. Tá neskutočná neochota , darebnosť spraviť o krok viac , bojazlivosť v súbojoch , alibizmus , trapné pokriky na povzbudenie kde ale nezabral ani ten čo vykrikoval. HANBA MOJA A CELEHO MUŽSTVA !!!!!. Extra komentár by si žiadalo chovanie sa jedneho hráča k druhemu. Banda ciganov z osady sa chová lepšie.

Aby som bol ale spravodlivý , jedneho hráča pochvaliť musím a to je DANO.Makal a behal asi ako jediny na ihrisku. Bohužial musí zabrať na kondičke lebo za 10 zvyšných to ešte nie je a snad nebudu oni kvôli jeho slabej výkonnosti behať.

17.10. Krakovany - Kátlovce  6:0

Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Kľúčovský , Rajčák, Pomajbo ,Bolješik ,Baláž , Toplanský , Šaroši, Krajčovič I.
  Franko , Letko , Štefanka

Karty :
Góly :  Krajčovič - 3 , Rajčák - 1 , Augustín - 1 , Letko - 1

Koment k zápasu : Začali sme aktívne ale ako obvykle koncovka bola veľký problém.Hralo sa viac menej na polovičke súpera ale gol nie a nie streliť. Už sa zdalo že sa polčas skončí bezgolovo , keď v 42 minúte M.Toplanský cez celé ihrisko našiel M.Rajčáka a ten z skoro nulového uhlu otvoril skóre 1:0. Hned o minútu neskôr  vynikajúco napádal protihráča M.Baláž. Loptu vybojoval , posunul na I.Krajčoviča , ktorý prešiel cez dvoch hráčov a zvýšil na 2:0. Tak sa aj skončil polčas. N tretí gol sme dlho nečakali a hned v 49 minúte loptu pekne  potiahol L.Pomajbo , našiel pred 16 tkou D.Šarošího a ten cez uličku zase I.Krajčoviča - 3:0. Potom nasledovala menšia golová pauza aj ked šanci bolo dosť. V 61 minúte krásne uličkou D.Augustín narazil loptu na I.Krajčovičova ten uzavrel svoj hattrick. V 70 minúte dnes s veľkou chuťou hrajúci D.Šaroši z pravej strany spätnou nahrávkou našiel D.Augustína a ten lavačkou presne k tyči zvýšil na 5:0. O päť minút neskôr sa k lopte znovu dostal D.Šaróši , presne našiel I.Krajčoviča , ten vystrelil na bránku. Lopta trafila brankára a náš nový hráč P.Letko dorazil loptu do bránky - 6:0. Pato dal o chvílu ešte jeden gol ale nebol uznaný kvôli ofsajdu.

Dúfam že sme konečne preložili smolu a bude to len lepšie. Mužstvá z posledných dvoch zápasov ktoré sme prehrali neboli o nič lepši ako mužstvo Kátloviec , ale naša hra bola katastrofalna. Tak snáď sa to už zmení. Možno pomohla aj zmena v zostave alebo domáce prostredie.Rád by som ale extra za zápas pochvalil Dana a Dominika za výborný . Pochvalu si zaslúži aj nová stopérska dvojica

10.10. Šaštín-Stráže - Krakovany 4:1

Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Kľúčovský , Franko, Pomajbo ,Bolješik , Adamčík, Toplanský , Šaroši, Krajčovič I.
  Baláž , M.Krajčovič , Štefanka

Karty : Pomajbo - Ž
Góly :  Toplanský - 1

Koment k zápasu : To čo v poslednej dobe predvádzame na ihrisku sa komentovať ani nedá. Chovanie a prístup tiež nie. Možno by nebolo zle keby sme sa dali na balet. Na to má 90% mužstva talent. A ešte pocit neskutočnej krivdy za každu kritiku alebo upozornenie - to nám ide super.

26.9. Jablonica - Krakovany 5:4

Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Štefanka , Franko, Pomajbo ,Bolješik , Baláž, Toplanský , Šaroši, Krajčovič I.
  Vajay , M.Krajčovič , Adamčík

Karty : Krajčovič I. - Ž , Toplanský - Ž
Góly :  Krajčovič I. - 4

Koment k zápasu : Čakal nás ťažký zapas na katastrofálnom teréne a s mužstvom ktoré bolo o skóre pod nami v tabuľke. Dúfal som že odvedieme výkon aby sme sa nemuseli pred sebou hanbiť. opak však bol pravdou.Už v 8 minúte sme prehrávali 2:0. Najprv sme v obrane nahrali súperovi presne na nohu a potom sme si dali vlastný gol. Súper premenil v podstate skoro všetky šance ktoré mal a my sme ako obvykle zahodili čo sa dalo.Na 2:1 sme znížili v 22 minúte ked najprv m.toplanský nastrelil loptu do obráncu a odrazenú loptu dostal do bránky I.Krajčovič. V 27 minúte sa však opäť súper dostal do dvoj góloveho vedenia (3:1) ked po priamom kope sa lopta odrazila až k zadnej tyči a súper ju dorazil do bránky. Toto bol  jediný gol kde bolo ťažké hráčom niečo vyčítať. Rozbitá 16 tka spravila svoje. Po polčase som dúfal že sa postavíme na nohy a začneme zodpovednejšie. Súper postavil pred 16 tku autobus a hrozil z brejkov. Z toho pramenil aj štvrtý gol ked Dominik nepochopitelne už pred 16 tkou blokoval hráča súpera ale loptu mal pred sebou. hráč ho obehol a bez problémov sám proti brankárovi zvýšil na 4:1. Potom nám v 71 a 74 minúte svitla troška nádeje ked I.Krajčovič najprv na dvakrát premenil pokutový kop (inak si myslím že nemal byť ale rozhodca mal asi s nami súcit) a potom po prihrávke od M.Adamčíka znížil na 4:3. O štyri minúty neskôr sme opäť nedostúpili hráča súpera v našej 16 tke a ten odrazenú loptu prepálil do bránky - 5:3. Podarilo sa nám dotiahnuť sa na rozdiel jedného gólu v 84 minúte ked M.Toplanský našiel I.Krajčoviča a ten svojim 4 gólom uzavrel skore na 5:4. Z tlaku na konci zápasu sme už nič nevytvorili a zaslužene sme prehrali. Je to stále tá istá pesnička dokola. na jeden gol potrebujeme strašne veľa šancí ,na ihrisku pôsobíme ako baletky bez náznaku tvrdosti a agresivity. Prehrávame strašne veľa osobných súbojov , skoro nikto nejde do stretu zo súperom aby si asi nepokazil účes alebo nazašpinil kopačky. Nie je ochota spraviť pár krokov naviac alebo pomôcť spoluhráčovi. Keby sme prehrávali zo súperom lepším ako sme my tak v poriadku ale tie prehry a remízy su len výsledkom našej neochoty a strachu spraviť niečo naviac a poriadne. Ovšem vyhovárať sa ako sa to nedá alebo ako to nejde , tak to sme vyšperkovali k dokonalosti.  Takto sa futbal dnes už ozaj nedá hrať . Tak že buď sa musíme nad sebou každý zamyslieť alebo dať sa na šachy. Tam sa ani nebeha ani nekope ani nám nikto nemôže zašpiniť dres ,  kopačky alebo nebodaj rozcuchať účes.

20.9. Smolenice - Krakovany 0:4

Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Rajčák , Kľúčovský, Pomajbo ,Bolješik , Baláž, Toplanský , Šaroši, Krajčovič I.
  Štefanka , Franko

Karty :
Góly :  Krajčovič I. - 2 , M.Rajčák - 2

Koment k zápasu : Zápas s mužstvom zo Smoleníc nemal byť až taký problém. Prvých 15 minút to však bolo problematické. Súper sa snažil , bojoval , napádal a mal väčšiu chuť hrať ako my. Dočkali sme sa až v 15 minúte ked M.Rajčák prebral loptu chrbtom k súperovej bránke , nahral spätne na I.Krajčoviča a ten delovkou z asi 20 metrov otvoril skóre - 0:1. O minutu neskôr mal šancu znovu I.Krajčovič ale lopta skončila na brvne. To bolo do polčasu viac mnej všetko. Nebudem sa znovu rozpisovať o tutovkách ktoré sme znovu nedokázali premeniť. V koncovke sme strašne zakríknutí , nedôrazní, prekombinovaní  a občas aj bojazliví. Tento problém sa nám prejavuje v poslednéj dobe často a je to vidieť aj na výsledkoch.

druhý polčas sme začali aktívnejšie  ale prvú šancu mali domáci. Denis v bránke dnes ale opäť tahal z rukáva neskutočné zákroky a aj napriek 12 golom je túto sezonnu jednoznačne najlepším hráčom v mužstve. Na ďalší gol sme si počkali až do 54 minúty ked M.Toplanský našiel M.Rajčáka a ten pred brankárom naznačil pohyb do prava a loptu po pohybe brankára do pravej strany trafil k lavej tyči- 0:2. V 66 min. striedajúci A.Štefanka nahral I.Krajčovičovi a výsledok už bol 0:3. Posledný gol padol v 74 minúte .A.Kľúčovský vysunul po krídle M.Rajčáka a ten skoro z nemožného uhľa trafil medzi tyč a brankára - 0:4.

Môžem byť spokojný z druhým polčasom ked súperovi došla para a my sme začali viac kombinovať. Horšie to bolo v polčase prvom kde sme vyrobili zopár zbytočných chýb a tým sme dávali súperovi šancu na upravu vysledku. V pondelok si na treningu budeme musieť zopár veci prebrať a vysvetliť.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

12.9. Krakovany - Mokrý háj 3:3

Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Rajčák , Franko, Pomajbo ,Bolješik , Baláž, Toplanský , Šaroši, Krajčovič I.
  Krajčovič M. , Štefanka , Adamčík

Karty :
Góly :  Krajčovič I. - 1 , J.Bolješik - 1 , M.Macháč  - 1

Koment k zápasu :Dnes sme hrali z mužstvo , ktoré je aktuálne na druhej priečke tabuľky. A zápas tomu aj zodpovedal. Súper mal viac starších a fyzicky zdatnejších hráčov , čo bolo od začiatku na hre cítiť.Napriek tomu sme sa snažili hrať našu hru aj ked občas sme mali aj kus šťastia a Denis v bráne aj napriek horúčke robil v bránke zázraky. Prvý gol sme dali my ked  už v 8 minúte z pravej strany vystrelil M.Toplanský , brankárovi lopta vypadla a I.Krajčovič delovkou otvoril skóre 1:0. Potom prišla chvíľka hostí ked strelu z diaľky bravúrne Denis vyrazil . O pár minút neskôr špatne riešil situáciu M.Macháč na stopérovi a hráč súpera išiel sám na bránku ale trafil tyč. Potom súper kopal priamy kop ale Denis sa v bránke nenechal prekvapiť. V 25 minúte sme dostali sporný gol ked najprv postraný rozhodca zamával ofsajd ale hlavný gol uznal lebo vraj ofsajd nebol - 1:1. Už o 6 minút neskôr sme sa znovu ujali vedenia ked M.Rajčák nádherne cez celú 5-tku našiel J.Bolješika a ten zvýšil na 2:1. O pár minút neskôr sme mohli zvýšiť vedenie . K.Franko pekným dlhým pasom za obranu vysunul I.Krajčoviča ale ten sám pred brankárom lavačkou okolo brankára tesne minul bránku. Už sme čakali na polčasovú prestávku ked po rohovom kope v 45 minúte sme nezachytili pohyb súpera a ich hráč krásnou hlavičkou uzavrel polčasové skóre na 2:2. Po polčase sme trošku zaspali úvod ked vyrobila kiks obrana a hráč súpera sa rútil na Denisa v bránke ale ten ho nekopromisne vychytal. Myslím že druhý polčas sme mali viac z hry a aj zadné rady hrali pozornejšie. Golu sme sa dočkali až v 50 minúte ked z rohového kopu krásne  zacentroval D.Šaróši a výborne si zo zadu nabehol M.Macháč a exportnou hlavičkou nás znovu posunul do vedenia - 3:2. Súper sa snažil všetkými silami stav zmeniť ale darilo sa nám vedenie aj ked občas zo šťastím udržať. Keď už sme si mysleli že tri body sú v suchu tak v 91  minúte sme nedôrazne dotlačili  na pravej obrane , hráč súpera a ten v 16 - tke obišiel ešte jedneho obráncu a delovkou od brvna uzavrel skóre na 3:3. Treba ale uznať že remíza je asi spravodlivá. Možno bol súper aj  o kúsok lepší . Musím však chalanov pochvaliť za  výkon ked išli ozaj všetci až na doraz. Mrzí ma trochu prístup a výkon striedajúcich hráčov . Miesto toho aby ako čerstvý  a plny síl  pomohli, tak svoj čas na ihrisku odchodili. TAKTO SA NEHRA !!!. Veľká pochvala patrí Denisovi v bránke za neskutočný výkon . Mám radosť aj z toho že sa začína chytať aj obrana , ktorá myslím postupom do 5 ligy trpí asi najviac. Na zápasy takéhoto typu neboli chalani zvyknutý ale začínaju sa do toho dostávať a to je veľké plus.

Škoda chyby na konci zápasu ale stavajú sa aj takéto veci ale určite už teraz nezabudneme že treba byť pozorný do posledného hvizdu rozhodcu.

5.9. Krakovany - Chtelnica 6:0

Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Rajčák , Franko, Pomajbo ,Bolješik , ŠBaláž, Toplanský , Gágorík, Krajčovič I.
Kĺúčovský, Krajčovič M. , Štefanka , Adamčík

Karty : Krajčovič I. - Ž
Góly :  Krajčovič I. - 2 , J.Bolješik - 2 , L.Gágorík - 2

Koment k zápasu : Dnes sme začali s chuťou a hlavne kombinačne. Mužstvo stále nie je kompletne ale dnes to nebolo hlavne prvy polčas vôbec vidieť. Premieru v základnej zostave abslovoval dnes M.Baláž a myslím že sa nemal za čo hanbiť. Bol miláčikom tribún :) Prvých päť minut bolo takých nemasných - neslaných ale potom sme sa už začali dostávať do zápasu a ohrozovali sme bránku súpera stále častejšie. Bohužial ako obvykle najväčší problém bola naša koncovka a to počas celého zápasu. V 9 minúte sa dostal do brejku I. Krajčovič ale lavačkou z uhľa brankára nedokázal prekonať. V 18 minúte sa ale po narážačke I.Krajčovič -M.Baláž - I.Krajčovič už sieť rozvlnila  a bolo 1:0. Na ďalší gol sme čakali až do 34 minúte aj ked šancí bolo neurekom. Najkrajšia asi bola po nahrávke I.Krajčoviča na M.Baláža ale Marek z prvej trafil brankára. Marek mal prsty aj v ďalšiom gole v 34 minúte ked krásne našiel L.Gágoríka a ten zvýšil na 2:0. O štyri minúty neskôr L.Gágorík pekne vysunúl I.Krajčoviča a ten zvýšil na 3:0. Polčas sme uzavreli v 43 minúte ked I.Krajčovič cez 5 -tku našiel pekne nabiehajúceho J.Bolješika  a on  uzavrel polčas na 4:0.
 Druhý polčas sme začali tak nejak ľahkovážne , asi uspokojený výsledkom a tento polospánkový stav nám vydržal až do konca zápasu. Chýbal pohyb , chuť behať , kombinovať , nechať na ihrisku niečo viac ako sa od každého čaká. Nie že by sme nemali šance ale všetko bolo nedôrazne  a na pol plynu. Oproti prvému polčasu to bol výkon o 50 % slabší. Gólu sme sa dočkali až v 83 minúte ked M.rajčák našiel J.Bolješika a tribúny si konečne mohli zatlieskať - 5:0. Na konečných 6:0 v 90 minúte peknu strelou uzavrel skóre L.Gágorík.

Treba mužstvo pochvaliť za ozaj veľmi peknú hru v prvom polčase , ale aj  pohaniť za odfláknutý polčas druhy. Veľké plus je zlepšenie kombinačnej hry (niektoré akcie boli ozaj ukážkové ). Veľké minus zase uspokojenie sa po prvom polčase s výsledkom a následným vlažným výkonom. Treba ale dúfať že nas výhra nakopne aj do ďalších zápasov a bude to už  len lepšie.

_______________________________________________________________________________________________________

29.8. Krakovany - Moravský svätý Ján  3:3

Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Rajčák , Franko, Pomajbo ,Bolješik , Štefanka, Toplanský , Gágorík, Krajčovič
Kĺúčovský, Krajčovič M. , Baláž

Karty :
Góly :  Krajčovič I. - 3

Koment k zápasu : Dnes sme začali s chuťou a aj dobre takticky. Dostupovali sme hráčov  a snažili sa plniť to čo sme si pred zápasom dohodli.Už v 8 minúte sme sa ujali vedenia ked D.Augustín krásne našiel I.Krajčoviča a ten sám pred brankárom z ľavej strany otvoril skóre 1:0. Pokračovali sme v našej hre a zopár čistých šancí mal aj M.Rajčák ale  nedokázal brankára hostí prekonať. Na ďalší gol sme si počkali do 28 minúty ked po nahrávke M.Rajčáka znovu prekonal brankára I.Krajčovič - 2:0. Po tomto gole sme poľavili v hre a súper to začal trestať. V 33 minúte nam prispal stopér a hráč súpera išiel do bránky ako na výlet 2:1. U v 41 minúte súper skore zrovnal ked zaspal pre zmenu pravý obránca a hráč súpera si krásne nabehol na hlavičku a bolo 2:2. Takto skončil aj polčas. Po prestávke sme sa znovu pustili do súpera , vypracovali sme si aj nejaké šance ale zakončenie bolo biedne. Súper našu nemohúcnosť a slabu koncetráciu využil v 63 minúte ked zvýšil po autovom hode na 2:3. Po prestávke na občerstvenie sme sa snažili vývoj zápasu otočiť ale ani 1000 % tutovky sme nedokázali premeniť. Dočkali sme  sa až v 90 minúte ked M.Toplanský vystrelil na brankára a tomu lopta vypadla z ruky a následne ju do bránky dorazil I.Krajčovič - 3:3. Hneď po rozohrávke sme mohli znovu inkasovať ale úžasný zákrok vytiahol D.Haršáni a stav sa nemenil. Denis je napriek množstvu golov ktoré sme za dva zápasy dostali zatiaľ jednoznačne asi najlepším hráčom na ihrisku. Výsledok je na predvedenú hru oboch mužstiev asi spravodlivý aj ked čistých šancí sme mali o trošku viac.Hra ale stále nie je podľa našich predstáv. Trápia nás zranenia , mala ochota behať , viazne kombinácia, horí obrana  a chýba srdce na ihrisku. Nájdu sa aj hráči čo zápas ozaj odmakaju ale je ich žalostne málo. Hra bola lepšia ako v Rohove ale stále to nie je ono.

23.8.  Rohov - Krakovany   6:2

Základná zostava : Haršáni , Augustín, Macháč  ,Rajčák , Franko, Pomajbo ,Bolješik , Šaróši, Toplanský , Gágorík, Kľúčovský
Krajčovič I., Krajčovič M. , Štefanka

Karty :
Góly :  Pomajbo - 1 , Toplanský - 1

Koment k zápasu : Začali sme sezonu veľmi špatne a v oklieštenej zostave.Na lavičke hrač s výronom , potom sa jeden z hráčov  sa  sa zranil pri rozcvičke pred zápasom a druhý musel ísť dole pre natiahnute trieslo  na začiatku druhého polčasu. Nič to ale nemení na fakte že sme odohrali katastrofálny zápas . Totálne nám vybuchli kraje obrany a jeden zo stopérov .Až na 2-3 hráčov si mužstvo v prvom polčase zaslúžilo po zapase domov cestovať po vlastných.Už v 4 minúte spravil kiks stopér a ľavý kraj obrany a prehrávali sme 1:0. Domáci hrali na nakopávané lopty ale naša obrana aj  napriek dôraznemu upozorneniu pred zápasom si nechávali podstatne rýchlejších hráčov veľmi ďaleko od seba a potom mali problémy stíhať  úniky po krajoch alebo stredom ihriska.V 18 minúte prišiel ďalší trest po zaspaní v obrane a bolo  2:0. No a v 33 minúte zase po driemaní v obrane domáci zvýšili na 3:0. Bolo utrpenie sa na to všetko pozerať. My sme mali za polčas asi 2-3 skoro čisté golové šance ale či už špatným riešením situácie alebo zasebčením hráča sme ich nedokázali využiť. Za prvý polčas by som okrem brankára mohol pochvaliť maximalne tak dvoch ďalších hráčov. Zvyšok hral silne pod svoj priemer a motal sa po ihrisku ako po silnej zábave. V druhom polčase sme začali aktívne a v 5O minúte J.Bolješik pekne našiel L.Gágoríka a ten posunul luptu na M.Toplanského  a znížili sme na 3:1. O 6 minút neskôr D.Šaroši nezakončil úspešne svoje solo pred brankárom ale vyrazenú loptu delovkou spoza 16 tky dal do bránky L.Pomajbo - 3:2. Boli sme jednoznačne lepší  mužstvom na ihrisku a bola vidieť snaha otočiť výsledok.V 59 minúte však veľmi špatne pri obranom odkope trafil loptu J.Bolješik a tá sa aj za pomoci silneho vetra zatočila do našej bránky  a od tyče smerovala do sita a už sme prehrávali  4:2. V 67 minúte znovu excelovala naša obrana keď A.Kľúčovský nahral loptu priamo na nohu súpera. Ten neváhal a rútil sa priamo do pokutového územia kde ho D.Augustín nedovolene zastavil a následný pokutový kop domáci využili a bolo už  5:2. O päť minút neskôr sme po faule na L.Gágoríka dostali tiež možnosť kopať penaltu a tak znížiť skore  ale M.Macháč ju nepremenil. No a v 78 minúte po chybe M.Rajčáka sa hráč domácich  dostal do pokutového územia a prestrelil všetko - 6:2.

Okrem 20 minút druhého polčasu som bol maximálne sklamaný z hry celého mužstva. Bolo to bez chuti , snahy , rešpektovania pokynov z lavičky , jednoducho čista katastrofa.Odkopavané lopty , žiadna kombinácia a minimálna chuť behať a pomôcť jeden druhému. Občas som mal pocit že pár hráčov sníva o nedelnom obede alebo su duchom absolútne mimo.Osobne som sa hanbil za to čo hráči na ihrisku predviedli a nadobúdal som pocit že sme postupili  nie pre našu hru ale preto že nikto iny nechcel. ČISTÁ KATASTROFA !!!!